Badania hormonalne a toksoplazmoza

Witam Proszę objaśnic moje wyniki: TSH 3-generacja wynik 2,600 norma: 0,4-4 toxoplazma gondii IgG wynik 274,00 ujemny=1,0 - =3,0 toxoplazma gondii IgM wynik 0,25 ujemny0,8 - =1,0 dziękuje

Lek. Marta Gryszkiewicz

Poziom TSH prawidłowy. Wyniki przeciwciał w kierunku toksoplazmozy sugerują, że w przeszłości przbyła Pani zakażenie i w tej chwili jest chroniona przed powtórną infekcją.