Badania hormonalne i poziom FSH poniżej normy

Witam serdecznie! Kontrolne badania hormonalne wykazaly u mnie poziom FSH ponizej 0.1 mlU/ml i LH ponizej 0.1 mlU/ml , estradiol 7,94 pg/ml. Jestem kobieta 35 lat. Mam odwieczne problemy z wlosami i szukam od 2 lat przyczyny. Wszystkie inne badania sa bardzo dobre, poza hormonalnymi. Zazywam srodki antykoncepcyjne Sidretella albo inne o tym samym skladzie. Jestem regularnie u swego ginekologa, ale nigdy nie zlecil mi badan hormonalnych, poz ahormonami tarczycy, krzepliwosci,krwi,CA125,pr.watr.

Piotr Pilarski

Podczas antykoncepcji hormonalnej równowaga hormonalna jest zaburzona i normalnym jest to, że poziom hormonów przysadki odpowiedzialnych za cykl jest na minimalnym poziomie, dlatego takie wyniki są bez znaczenia.

Pozdrawiam.