Badania hormonalne u 44-latki a planowanie ciąży

Witam. Mam 44 lata od 6 msc nie mam miesiączki. Brałam cilest -odstawiony we wrześniu. Skierowano mnie na badania FSH-134, TSH-1.900, progesteron-0,3, LH-70,7. Co zrobić żeby przywrócić krwawienie. Bardzo chcę jeszcze mieć dziecko.

Robert Markowski Ginekologia

Jestem pewien, że słyszała już Pani taką odpowiedź. Pani jajniki już nie odpowiadają na stymulację.
Ciąża może się udać, ale nie w sposób naturalny