Badania hormonalne w 4. dniu cyklu u 25-letniej kobiety

Witam, bardzo proszę o interpretację wyników badań robionych w 4 dniu cyklu (mam 25 lat) : LH - 8,2 (2.4 - 12.6); FSH - 6,5 (3,5 - 12,5); ESTRADIOL - 50 (12.4 - 233). Czy można po nich stwierdzić PCO lub inne odchylenia? Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Na podstawie samych wyników badań hormonalnych nie można rozpoznać u Pani PCOS, jednak nie można go również wykluczyć. Konieczna jest ocena jajnikow i gospodarki metabolicznej. Wyniki podanych badań mieszczą się w normach.