Badania hormonalne w 6. tygodniu ciąży

Witam! moje wyniki w 6 tyg.ciąży: TSH 4,48 mikro IU/ml (0,27-4,2) po 2 tyg. zażywania Euthyroxu 50: TSH 3,25, FT3 2,93 pg/ml (2-4,4), aTPO 11,26 IU/ml(<34), aTG 10,34 IU.ml (<115), USG tarczycy prawidłowe, ale tarczyca mała.Straciłam ciążę, wyniki TSH miesiąc po poprzednim badaniu 4,27. Endokrynolog twierdzi, że takie TSH nie stanowi to przeszkody do starań o ciążę. Czy to prawda i czy wystarczy monitorować TSH bez ryzyka, że "zepsuje się" FT3 albo wpadnę w Hashimoto?

- tak oczywiście to prawda, taki poziom TSH jest wystarczający i wystarczające jest także monitorowanie tylko TSH