Problemy z koncentracją, huśtawki nastrojów i problemy ze skórą a wyniki badań hormonalnych

Często mam problem z koncentracją, huśtawki nastrojów i problemy ze skórą, jest sucha a na twarzy przed miesiączką trądzik. Ostatnie wyniki: TSH 3,61 mlU/l (norma wg. Lab. 0,27 - 4,2), fT3 5,51 pmol/l (3,1 - 6,8) fT4 16,70 pmol/l (12 – 22) ATG ) 44,64 IU/ml (< 115), ATPO 314,8 IU/ml (< 34,0). Kiedy rok temu lekarz zdiagnozował u mnie chorobę hashimoto nie miałam objawów, minęły i zdecydował, że nie zaczynamy leczenia. Czy z powodów jakie wymieniłam powinnam rozmawiać z lekarzem o leczeniu?

Pozdrawiam serdecznie.