Badania hormonalne w terapii trądziku

Witam mam uporczywy tradzik i zrobilam sobie badania hormonalne testosteron 0,42ng/ml progesteron 0,86 ng/ml LH 11,1mUl/ml FSH 8,06 ESTRADIOL >20pg/ml ANDROSTENDION 5,35ng/ml co one oznaczaja i jak wplywaja na moja twarz ewentualnie co robic z gory dziekuje za odpowiedz

Należy z wynikami badać udać się do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej.Lekarz przepisze odpowiednią terapię lekową oraz dobierze zabiegi np. Laser, peelingi medyczne.