Badania kontrolne po usunięciu nerki z powodu guza złośliwego

Mam 67 lat. W sierpniu usunąłem prawą nerkę [guz złośliwy 9x7x5 cm - cT2a]. Po operacji zalecono mi tylko dietę niskobiałkową. Może powinienem stosować jakąś suplementację (antyoksydanty, minerały, błonnik czy tp.), czy inne preparaty działające antynowotworowo ?. Badanie kontrolne (TK z kontrastem) przeprowadzone 45 dni później nie wykazało przerzutów. [we wrześniu przed badaniem TK: wskaźnik eGFR (MDRD): 50 ml/min/1,73m2; kreatynina: 128 umol/L; mocznik: 8,1 mmol/L]. Nie odczuwam żadnych dole

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę stosować się do zaleceń lekarza, zdrowa dieta (u Pana z ograniczeniem białka) dostarcza wszystkich niezbędnych organizmowi składników.
Pozdrawiam