Wynik TK klatki piersiowej i stan po usunięciu nerki

Dzień dobry. 5 lat temu miałem usuwaną nerkę (rak jasnokomórkowy, 2gi stopień). Dziś odebrałem wynik TK klatki piersiowej z kontrastem: "W segmencie 8 oraz 6 płuca prawego gładko odgraniczone, nieokreślone guzki o średnicy odpowiednio 5mm i 3 mm. Poza tym obraz w normie." Czy to przerzuty? Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. proszę udac się do lekarza zlecającego powyższe badanie.