Badania krwi i moczu pod kątem enzymów w normie

Grudzień 2013 r. OZT. Luty 2014 r. ponownie . Badania luty USG , gastroskopia i TK w normie jedynie helicobacter. Przeszedłem 2 eradykacje ostatnia w lipcu br.Dieta.Ostatnio od 1,5 m-ca ciągłe odbijanie i cofanie pokarmu.Dyskomfort.badania krwi o moczu pod kątem enzymów w normie. Lekarz rodzinny przepisał mi 10 dni temu nolpazę. Poprawy nie widzę. Próby wątrobowe ok. Nie mam silnych bólów jedynie to " zaleganie " pokarmu i wielki dyskomfort w tym psychiczny. Jaka może być przyczyna ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, proszę się udać do lekarza gastroenterologa i skonsultować obecny problem. Możliwe, że gastroskopia mogłaby przynieść u Pana odpowiedzi. Pozdrawiam.