Badania krwi na próby wątrobowe i ból w brzuchu
witam,mam od ok.miesiąca bóle z prawego boku-od żeber do wyrostka-różna lokalizacja,raz wyżej raz niżej,usg nic nie wykazało,badania krwi na próby wątrobowe AST W NORMIE- 21, ALT 73-MAX 55,GGTP 96-MAX55,CHOLESTEROL CAŁK 6,67-MAX5,HDL 1,03 ,LDL 4,71,TRÓJGLICERYDY 2,05 MAX1,7,NEUTROFILE 1,97-MIN 2,5.co to może być??i jakie badania jeszcze przeprowadzić?czy to mogą być pasożyty??

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Witam! Opisane odchylenia od normy nasuwają podejrzenie polekowego lub wirusowego zapalenia wątroby. Myślę że w tej sytuacji warto wykonać testy w kierunku WZWB oraz WZWC.