Badania krwi na próby wątrobowe i ból w brzuchu

witam,mam od ok.miesiąca bóle z prawego boku-od żeber do wyrostka-różna lokalizacja,raz wyżej raz niżej,usg nic nie wykazało,badania krwi na próby wątrobowe AST W NORMIE- 21, ALT 73-MAX 55,GGTP 96-MAX55,CHOLESTEROL CAŁK 6,67-MAX5,HDL 1,03 ,LDL 4,71,TRÓJGLICERYDY 2,05 MAX1,7,NEUTROFILE 1,97-MIN 2,5.co to może być??i jakie badania jeszcze przeprowadzić?czy to mogą być pasożyty??

Witam! Opisane odchylenia od normy nasuwają podejrzenie polekowego lub wirusowego zapalenia wątroby. Myślę że w tej sytuacji warto wykonać testy w kierunku WZWB oraz WZWC.