Bóle brzucha i wypływ krwi z odbytu

Witam mam 37lat lekarz skierował mnie na takie badania jak Glukoza Aminotransferaza AST i ALT, GGTP, Bilirubina całkowita, amylaza (diastaza) CRP ilościowe cholesterol frakcje (HDL+LDL) TG-trójglicerydy ponieważ mam słabe bule brzucha jednorazowy spory wypływ krwi z odbytu badanie ogólne krwi czyste oprócz CRP 16,51mg/l USG czyste mocz też lekarze uspokajają ale jetem przerażony

Wynik CRP - szkoda, że nie podał Pan normy wykonującego badanie laboratorium- sugeruje obecność stanu zapalnego. Krew w stolcu wymaga wyjaśnienia -żylaki (hemoroidy) odbytu, krwawienie z uchyłków jelita, inna przyczyna? Usg jamy brzusznej wnętrza jelita "nie widzi". Wskazana byłaby rektoskopia. Proszę się nie stresować, tylko sprawę przy pomocy lekarzy wyjaśnić, to nie koniec świata! Pozdrawiam.