Badania krwi pod kątem mononukleozy a bóle gardła

Witam Od 28.01 męczył mnie dość silny ból gardła, udałam się do lekarza i skierował mnie na badania krwi pod kątem mononukleozy. Limfocyty 31% Limfocyty atypowe 1% Monocyty 4% Wirus Epstein-Barr (EBV) Przeciwciała w kl.IgG 250 U/ml Przeciwciała w kl.IgM 10 U/ml Proszę o inf na jakim etapie choroby jestem ponieważ nie mam gorączki czuje się dobrze, mam tylko powiększone węzły i ból gardła. Mam synka 3 latka kiedy mogę wykonać jemu badania krwi aby dowiedzieć czy został zarażony

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwierdzić na jaim etapie choroby jest Pani obecnie. Wyniki badań nie sugerują mononukleozy.