Badania krzywej cukrzycowej a senność, zmęczenie

Witam,mam 34 lata,zrobiłam badani krzywej cukrowej bo ostatnie czasy często zasypiam nawet na siedząco,jestem zmęczona,ciągle głodna szybko się męczę,wynik nad-czo miałam 115 po po podaniu 75g glukozy po 1h, -161 ,a po 2h -123, czy mam się czym martwić?

Witam,

Pani wynik na czczo wskazuje na nieprawidłową glikemię, a także ten po 1 godzinie jest za wysoki. Czasami określany jako stan przedcukrzycowy. Natomiast pomiar do 2 godzinach jest juz w normie (do wartości 140 mg/dl). A jak wyglądają Pani pozostałe wyniki badań: lipidogram, morfologia, TSH?

Przyczyn Pani objawów nie znajduję w wyniku testu tolerancji glukozy mimo podwyższonej glikemii na czczo. Wskazane powtórzenie oznaczenia na czczo po właściwym przygotowaniu: 8-10 godzin od ostatniego posiłku, pobranie krwi jak najszybciej po porannym wstaniu, 3 dni przed badaniem normalna dieta bez przekarmiania zwłaszcza cukrami prostymi.