Badania makroskopowe po poronieniu

Błagam o interpretacje tego wyniku .badania makroskopowe po poronieniu łożysko II trymestru ciaży z rozproszonymi drobnymi depozytami włóknika miedzykosmkowego i mikrozawałami kosmków oraz z ogniskowymi wybroczynami krwawymi w zrebie niejtórych kosmków . Błony płododwe pozałożyskowe z rozlanym miernie nasilonym naciekiem granulocytarnym w doczesnej ( chorioamnionitis acuta ) pępowina zawiera 3 naczynia krwionosne

Magdalena StusiĹska

Taki wynik świadczy o tym, że łożysko mogło być niewydolne, a pępowina była prawidłowo zbudowana.