Badania moczu, krwi i USG a choroby weneryczne

Witam wiem ze chorób wenerycznych nie można wykryć przez podstawowe badania usg, krwi czy moczu. Ale chciałbym się zapytać czy jak robię te oto badania co pół roku to oznacza że nie mam powodu aby się martwić żadną chorobą bo wyniki są bardzo dobre? Tak samo nie mam żadnych objawów chorób wenerycznych

Jeśli nie ma Pan żadnych objawów chroby wenerycznej i badania wychodzą w normie to raczej nie ma powodu do niepokoju. Uświadamiam jednak, że są specjalistyczne badania laboratoryjne określające występowanie danej choroby wenerycznej.