Badania morfologii a usg węzłów chłonnych

Pisałam już tutaj: http://portal.abczdrowie.pl/pytania/bolesne-powiekszenie-wezlow-chlonnych-i-ucisk-w-gardle Wyniki morfologii:WBC:3,8,RBC:4,72,PLT:352,MCHC:31,7,%LYM:47,%MON:5,7,%GRA:47,3,LYM:1,7,MON:0,2(poniżej podawanej normy),GRA:1.9, CRP:<6. Reszta w normie, "po środku".Odczuwam zmęczenie, gardło trochę zelżało, ale mam wrażenie powiększonego węzła za uchem. We wt idę do lekarza, ale bardzo się boję (szcz. raka), jestem nerwicowcem, dlatego napisałam. Proszę o opinie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki nie wykazują istotnych odchyleń - nie ma powodów do niepokoju.