Badania morfologii krwi u 6-letniego dziecka

Mam 6 letnia córkę odebrałam jej wyniki i proszę. O pomoc w odczytaniu -erytrocyty3,98-hemoglobina 10,5-hematokryt31,9% oraz-Crp ultraczułe 31,5mg-eozynofile 11%Monocyty%10

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm nie można dokładnie się wypowiedziec. Obniżone parametry czerwonokrwinkowe mogą wskazywac na anemię. podwyższone crp na stan zapalny i wielu innych stanów. Nastomiast wyniki procentowe reszty podanych badań bez podania ich bezwzględnej ilości nie można w ogóle zinterpretowac. Proszę koniecznie udac się do lekarza pediatry.