Badania na toksoplazmozę i test do weryfikacji w 12. tygodniu ciąży

witam. Jestem w 12 tygodniu ciąży. robilam badania to toksoplazmoze. oto moje wyniki. IgM 1,630 S/CO a IgG 126,60 IU/ml . Bardzo prosze o interpretacje wyników, bo bardzo sie martwie. na badaniu bylo ze test do weryfikacji

Aleksander Ropielewski

W takiej sytuacji należy powtórzyć test za 10-14 dni wraz z wykonaniem badania awidności przeciwciał.