Badania prolaktyny a starania o ciążę

Od pewnego czasu staram sie o dziecko i moj ginekolog skierował mnie na przebadanie poziomu prolaktyny. Bardzo prosze o interpretacje wyniku prolaktyny poniewaz wizytę mam dopiero za dwa tygodnie . Przed podaniem metoklopramidem wynik 60,10 ng/ml a po godzinie wynik 224,53 ng/ml

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie normy przed podaniem Metoklopramidu?proponuję zgłosić się do lekarza zlecającego powyższe badania. Sądzę że konieczne jest rozszerzenie Diagnostyki