Badania przed zastrzykiem przeciwko rakowi macicy

Witam, zaniedługo mam dostać pierwszy zastrzyk przeciwko rakowi macicy, nie jestem niestety pewna na co to dokładnie było. Badania cytologiczne wykazały, że wszystko w porządku. Moje pytanie to czy jeśli współżyjąc z partnerem, tym samym co przed badaniem cytologicznym, może wystąpić ryzyko przedostania się jakiejś choroby czy czegoś przez co nie mogłabym jednak wziąść tych zastrzyków? Mają być trzy serie zastrzyków, co jednak trwa długo. Dlatego moje pytanie czy mogę współżyć bez obaw?

Szczepionka skutkuje jeśli podana jest osobie wolnej od obecności wirusa, tj u osoby dotąd nie współżyjącej, w innym razie konieczny jest negatywny wynik typowania immunologicznego - czyli upewnienie się, że wirusa nie ma...