Czy mogłam zarazić się wirusem HPV w tej sytuacji?

Mężczyzna z którym współżyłam prawdopodobnie był zakażony wirusem HPV. Wskazują na to zmiany pod jego napletkiem i w okolicach jego narządów płciowych. Jeśli byłam szczepiona przeciwko rakowi szyjki macicy, czy są szanse że nie zostałam zarażona? Czy są szanse że to nie jest wirus HPV tylko coś innego, mimo że wyglada to tak samo?

Nie wstawiła Pani zdjęć zmian skórnych .... Partnera zapraszam na wizytę, jeżeli to zmiany wywołane przez HPV to usunę. U pani...szczepionka może byc skierowana przeciwko 2, 4 lub 9 typom HPV. Najlepsza ta ostatnia. Pierwsza nie chroni przed kłykcinami, druga tak , a najlepsza jest 9 walentna. pozdrawiam, KG, www.prepmed.pl