Badania przedoperacyjne a MDMA

Witam, mam problem a właściwie mój kolega. Wczoraj około godziny 20 przyjął około 0.35g MDMA, i dzisiaj okazało się, że jutro o 8 rano będzie miał robione badania przedoperacyjne. Czy z tych badań wyniknie że brał ? Co zrobić żeby usunąć resztki tego syfu z organizmu ?

Na podstawowych badaniach przedoperacyjnych zawartość MDMA we krwi na pewno nie wyjdzie i nie powinna w żaden sposób być stwierdzalna.