Dwie tabletki antykoncepcyjne jednego dnia a wskazania do postępowania

Witam. Przez nieuwagę przyjęłam dziś 2 tabletki antykoncepcyjne zamiast jednej. Pierwszą przyjęłam około godziny 10, druga krótko przed godziną 24. Co mam zrobić? Jutro, nie przyjmować żadnej? czy przyjąć tak jak powinnam każdego dnia nad ranem? Dodam, że tabletki, które biorę nie muszą być zażywane o stałej porze. Bardzo będę wdzięczna za pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Tabletki antykoncepcyjne zaleca się przyjmować o stałych porach.
Następną tabletkę należy przyjąć "planowo" jutro rano i kolejne w następnych dniach.