Badania przy podejrzeniu eunuchoidyzmu

Jakie badania warto wykonać przy podejrzeniu eunuchoidyzmu. Podejrzenie to jest wynikiem chłopięcego wyglądu, budowy ciała i utrzymującej się depresji. Pytanie zadaje, bo lekarz rodzinny nie może zlecić badania testosteronu, zaś na wizytę u endokrynologu czeka się długo. Dlatego chciałbym zrobić wszystko prywatnie... jednakże mogąc pójść na pierwszą wizytę z zestawem badań. pzdr

Witam,
Czy zastanawiał się Pan nad podjęciem próby rozpatrzenia tego problemu także z perspektywy psychologicznej ,niezależnie od ew.leczenia objawowego?Tak,czy owak,mozna wnioskować o skierowanie do psychoterapeuty.
Pozdrawiam serdecznie.

Witam Pana Serdecznie,

Wskazane jest skierowanie pytania bezpośrednio do lekarza endokrynologa, który planowo będzie Pana prowadził.

Być może udałoby się Panu telefonicznie zasięgnąć informacji, dotyczącej kompletu badań- jakie badania wykonać prywatnie.

Życzę Panu powodzenia,
Irena Mielnik_Madej