Jakie badania przy podejrzeniu wyczerpania nadnerczy, braku libido i motywacji do życia?

Witam jakie badanie przy podejrzeniu wyczerpania nadnerczy , brak libido ,motywacja do życia , nie mogę sięgnąć do pamięci i skupić się pomimo wysiłku w tym kierunku , uczucie niepokoju rozmazywanie się w oczach przy mocnym jaskrawym świetle , brak myśli w głowie i marzeńoraz logicznego myślenia cienie pod oczami co to może być jakie badania ? Mam wysokie tsh 7.373 jestem umowiona na wizytę do endokrynologa chciałabym wykonać dodatkowe badania.

Dzień Dobry Pani,

Polecałabym konsultację neuropsychologiczną (ocena funkcji poznawczych).

Z przesłaniem dla Pani tylko satysfakcjonującej codziennosci,
irena.mielnik.madej@gmail.com