Radzenie sobie z przygnębieniem i brakiem motywacji

Jak poradzić sobie z przygnębieniem, brakiem motywacji do pracy, ogólnym brakiem sensu w życiu, problemem z bezsennością i brakiem weny twórczej?
ponad rok temu

Dzień Dobry,

Polecam indywidualną pracę rozwojową z psychologiem, jak również uczestnictwo w zorganizowanych grupowych treningach umiejętności społecznych i komunikacyjnych, oraz treningu pozytywnego myślenia.

Wysoce skuteczne byłyby techniki relaksacyjne, medytacja, joga i regularna aktywność fizyczna, suplementacja i wartościowe odżywianie.

Z przesłaniem dobrostanu,
irena.mielnik.nadej@gmail.com