Badania w kierunki anemii przy wypadających włosach

Witam. Od 4 lat regularnie wypadaja mi wlosy. Robilam badania w kierunku anemi. Bralam leki zdrowo sie odzywialam jednak anemia ciagle nawraca. Miesiaczki nieregularne i skape. W ciazy wszystko sie uspokoilo jednak po porodzie ponad rok czasu moje wlosy sa w coraz gorszym stanie a anemia powraca. Do tego mam objawy typowe dla niedoczynnosci tarczycy . Zrobilam tsh (0.707 , gdzie norma 0.25-4.20). Lekarz przepisal mi zelazo i merz special. Suplementy jednak nie dzialaja. Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu Wszystkich danych bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsz postepowanie, sadze ze konieczne jest rozszerzenie diagnostyki