Badania w kierunku chlamydii i boreliozy

Bardzo prosze o interpretacje wynikow: chlamydia pneumoniae(ICD-9 S67) - Igg 73.08 RU/ml (ICD-9 S65 ) IgM 0.93 ratio,(ICD-9 S63),IgA 1,64 Ratio. Borelioza IgG wesrern-blot (ICD-9 S23):wszystkie parametry negatywne,za wyjatkiem IgG p 41 + intensywnosc54 . IgG interpretacja: negatywny. Czy to oznacza,ze mam bolerioze? A chlamydie?

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli sa negatywne to że nie ma i nie było kontaktu z danym drobnoustrojem.