Badania w kierunku ciąży a jej objawy

Witam Moja dziewczyna zauważyła u siebie sporo objaw które wskazywały by ciążę, byliśmy u ginekologa który na początku jak ją badał powiedział że może być to 5tydzeiń ciąży. Podczas badania u ginekologa ginekolog stwierdził że macica jest powiększona i to sporo okres opóźniony 17dni był objawy jak w ciąży ale badania nic nie wykazały.Teraz zauważyłem powiększone biodra u niej i piersi dziwne zachcianki np kiszone ogórki lody i coś na ostro odłożyła 2pray spodni. Czy wynik mógł źle wskazać ?

Aleksander Ropielewski

USG ginekologicnze i pomiar beta hCG powinny wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi się jednoznacznie wypowiedzieć.