Badania w kierunku niedoczynności tarczycy i morfologia

Witam. Robiłam dziś badania dotyczące niedoczynności tarczycy. Wyniki na TSH i FT4 są w normie ale niepokoi mnie wynik z morfologii. Płytki krwi wynoszą 502 przy zakresie 150 - 400 tys/µl. Nieznacznie większe są też limfocyty, monocyty. Co taki wynik może oznaczać?

Lek. Tomasz Budlewski

Może być wiele przyczyn. Występowała w ostatnim czasie jaka infekcja? Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego