Badanie a wysycenie tlenem

Witam,mam 23lata z badania pulsoksymetrem wynika ,że moje wysycenie tlenem jest poniżej normy a mianowicie 92,3 (norma 95-99),a zastawka aorty 4,29 (norma 2-3,7)czy to coś poważnego,od czego to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Obniżenie poziomu wysycenia hemoglobiny tlenem może mieć wiele przyczyn. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.