Badanie betaHCG i plamienia w 5. tygodniu ciąży

Witam wiem, że dopiero zadawałam pytanie ale po raz kolejny BARDZO proszę o pomoc. 5 tydzień ciąży.Pierwsza Beta hcg 356, 2 dni po 515.Plamienia od 3 dni na zmianę z lekkim krwawieniem widocznym podczas oddawania moczu.Dzisiaj razem z niewielką ilością krwi wydaliłam małą kulkę ok 2mm nie więcej.Nie miałam żadnych skrzepów,bóli ani mocnego krwawienia.Czy możliwe żeby był to pęcherzyk ciążowy-moje dziecko?Wiem, że USG wykaże wszystko ale wizyta dopiero w czwartek a ja biorę Duphaston.

Na podstawie tych tylko objawów i wyników badań nie można konkretnie ocenić czy wystąpiło poronienie czy nie. Dopiero wynik badania USG może wyjaśnić tą sytuację.