Badanie poziomu endometrium a ryzyko wystąpienia poronienia
Test 09.10 .2015 pozytywny potwierdzony 10.10.2015 badaniem HCG wynik 95,07. Plamienie od dwóch dni. Ostatnia miesiączka 02.10.2015. Endometrium 5,7 mm niewidoczny pęcherzyk na usg czy to może oznaczać poronienie?czy endometrium jest za niskie ?juro powtórne HCG czy jak będzie wyższe oznaczać będzie że z ciążą jest ok ?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Taka grubość endometrium może nie zapewnić warunków do prawidłowej implantacji, dlatego jest niewielka szansa na prawidłowy przebieg ciaży, jednak ostatecznie wyjaśni to kontrola poziomu beta hcg.