Obfite krwawienie a ryzyko poronienia

Spóźniała mi się miesiączka ok 10 dni. Miałam bardzo intensywny okres w życiu i tłumaczyłam to sobie tym, w czwartek 12.03 dostałam bardzo obfitą miesiączke, zauważyłam także wiele skrzepów.Zaczęło mnie to martwić więc udałam się do szpitala, lekarz stwierdzil, że to ciąża ale nie jest w stanie stwierdzić czy to poronienie. Wyniki : Pęcherzyk ciążowy mGS= 0,41(?) (znak zapytania jest zapisany w tym wyniku) betaHCG-1294mIU/ml, Nie uwidoczniono echa zarodka. Krwawienie nadal trwa i jest bolesne

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę powtórzyć badanie beta hcg i udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.