Czy możliwe jest poronienie u 32-latki?

Witam. 2.01.18 zrobiłam betę HCG i wyszedł wynik 20,31 ml 4.01.18 powtórzyłam badanie i spadło do 17,59. Czy to ostatecznie oznacza koniec ciąży i zbliżające sów poronienie czy zrobić powtórne badanie ??? Jest szansa że beta wzrośnie i ciąża będzie rozwijała się prawidłowo ???

Lek. Tomasz Budlewski

powtórzyć badanie i koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa.