Badanie EEG po utracie przytomności

Witam! Ostatnio po krótkiej utracie przytomności lekarz neurolog kazał zrobić badanie EEG, jednak wizyta daleko (listopad), a wyniki chyba niezbyt dobre? Proszę o pomoc napisali zapis stanowi nieregularny średnionapięciowy rytm alfa o ampl 45 uv i częstotliwość 9-11hz z nadatkiem czynności szybkiej. Rz obecna. Hv bez wpływu na zapis spoczynkowy. Zapis o uog. Patologii niewielkiego stopnia proszę o pomoc, bo jestem przerażona.

Witam! Zapis EEG rzeczywiście nie jest prawidłowy. Co prawda - jak określono w opisie - stopień odchyleń jest niewielki. Doradzałabym jednak w tej sytuacji nie czekać do listopada, a postarać się jak najszybciej skonsultować wynik u neurologa. Pozdrawiam!