Czy konieczne jest dalsze stosowanie Depakine?

Dzień dobry, Od ponad dwóch lat przyjmuję Depakine 500mg dwa razy dzienne. Wykonałam badanie EEG. Bardzo proszę o informację czy nadal muszę brać lek? "Rytm alfa miernie obfity, nieregularny, symetryczny, zaostrzony, o częstotliwości 9-11Hz i ampl. 30-80 uv oraz obfity rytm beta. Rz.-obecna. W odprowadzeniach skroniowych po stronie lewej pojawiają się napadowo. Pojedyncze, średnionapięciowe fale ostre. Hv i fs bez wpływu na zapis. Orzeczenie: Zapis ze zmianami zlokalizowanymi o charakterze napadowym."

Witam! Z jakiego powodu zostały włączone leki p/padaczkowe? Jeżeli z powodu padaczki to w eeg w dalszym ciągu rejestruje się zmiany o charakterze padaczkowym. Najlepiej tę sprawę omówić z lekarzem Panią leczącym do tej pory - ma on dostęp do historii choroby i wszelkich badań laboratoryjnych; ponadto wprowadzając konkretne leczenie miał jakąś strategię leczenia. Powodzenia W. Ł.