Badanie EEg - wyniki

Czynność alfa 11,12 c/s o amp 50uv o zaostrzonych wierzchołkach, czynność beta, czynność szybka polekowa. Aktywacja nie zmienia zapisu. Zapis w normie zmieniony polekowo. Nadmieniam, że z leków zażywam obecnie Lucetam 1200 mg 2 x dziennie i 1,25 mg Bisocard
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry!

Prawidłowa czynność fali alfa mieści się w przedziale  8-13 Hz i napięciu 30-100 µV.Czyli wynik badania w normie.

Jeżeli chodzi o fale beta jest ona przyspieszona co wiąże się ze stosowanym lekiem.

Podsumowując można powiedzieć, iż stosowane leczenie przynosi pożądane efekty.

Pozdrawiam!