Co oznacza wynik badania EEG u 40-latka?

Witam.Wykonałem badanie Eeg czy wynik jest dobry. Proszę o pomoc z góry dziękuję. W zapisie czynności podstawowej występują fale Alfa 9 Hz o amp 30 UV w okolicach ciemieniowo potylicznych oraz liczne fale beta i pojedyncze fale theta r z obecna FS i HW zapis podobny.Zapis w granicach normy. Czy ten odczyt jest w porzadku czy jest w nim coś nie tak.Dziekuje pozdrawiam

Witam! Z informacji jakie Pan zamieścił w swoim pytaniu można wywnioskować, że zapis EEG jest prawidłowy. Istotną rzeczą jest jeszcze powód wykonania badania. Nie należy zapominać, że zapis EEG u 15% ludzi chorych wypada prawidłowo i taki sam odsetek zdrowych może mieć zapis nieprawidłowy - jest to tylko badanie dodatkowe i nie zawsze precyzyjne. Pozdrawiam W. Łuczkowski.