Badanie estradiolu i FSH u 37-letniej kobiety

Dzień dobry ! Mam 37 lat obecnie robiłam badania ESTRADIOLU i FSH . Badania były robione w 3-trzecim dniu cyklu ESTRADIOL ( ICD 9 : K99 ) wynik : 17,97 natomiast FSH (ICD-9 :L65 ) wynik : 5,93 Bardzo proszę o diagnozę .Dziękuję za rozpatrzenie mojej prośby :)

Aleksander Ropielewski

Przepraszam, wynik estradiolu PONIŻEJ normy dla wczesnej fazy folikularnej.