Interpretacja badań po zakończeniu stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam. Przez 6msc brałam tabletki Duphaston, po skończeniu miałam robione badania w 4dniu cyklu Glukoza (osocze fluorkowe) 88mg/dl* FSH (ICD-9: L65) 7,38 Estradiol (ICD-9: K99) 24 Czy wszystko jest w porządku ? Z góry dziękuję za odpowiedz, pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe leczenie.