Badanie grupy krwi w 19. tygodniu ciąży

WITAM MAM 39 LAT JESTEM W 19-TYM TYGODNIU CIĄŻY ZROBIŁAM BADANIE GRUPY KRWI WYNIK JEST B RhD DODATNI PRZECIWCIAŁA ODPORNOŚCIOWE OBECNE UWAGI;WSKAZANA IDENTYFIKACJA PRZECIWCIAŁ JEST TO MOJA DRUGA CIĄŻA A W POPRZEDNIEJ WSZYSTKO BYŁO DOBRZE MĄŻ RÓWNIEŻ MA B Rh CZY TO ZNACZY ŻE COŚ SIĘ DZIEJE I CZY POWINNAM SIĘ MARTWIĆ

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie w możliwe jak najszybszym czasie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.