Badanie HCG i krwawienie w pierwszym trymestrze ciąży

Pomocy! Co robić? Ostatnią miesiączkę miałam 22 sierpnia.Usg zrobiłam 29 września,nie było nic widać,więc pojechałam na HCG wyszła mi 443,po 49h 727.Wczoraj zaczęłam krwawić,lekko i utrzymuje się to do teraz.Od razu pojechałam do szpitala,lekarz powiedziała żebym się nie martwić,bo to normalne w pierwszym trymestrze. Zbadała mnie ginekologiczne i zrobiła usg na którym znowu nic nie widac.HCG mam już 2727.Zbadała mnie pod kątem ciąży pozamacicznej i jest ok! Kolejna wizyta w niedzielę. Co robić?

Skoro ginekolog nic niepokojącego nie stwierdził to proszę postępować zgodnie z jego zaleceniami zgłosić się na kontrolne badanie według wyznaczonego przez niego terminu.