Badanie histopatologiczne: w wycinkach jelita grubego bez istotnych zmian

Witam, bardzo proszę o interpretacje moich wyników z kolonoskopii : WYNIK BADANIA HISTOPATOLOGICZNEGO Rozpoznanie kliniczne: podejrzenie zapalenia jelita grubego Opis makroskopowy: poprzecznica - H1 Rozpoznanie Histopatologiczne: W wycinkach jelita grubego bez istotnych zmian Ogólnie rozumiem, jedyne o mnie zastanawia to poprzecznica - H1. Czy mogłabym prosić o pomoc?? Wizytę mam za prawie 2 miesiące.. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Witam. Poprzeczna to o okreznica poprzeczna czyli cześć jelita grubego z której pobrane były wycinki. H1 to natomiast numer preparatu do badania.