Badanie krwi i podejrzenie choroby tarczycy

Witam, ostatnio odebrałam wyniki swojego bania krwi. Było ono robione z podejrzeń związanych z chorą tarczycą, jednak wyniki wskazały, że wszystko jest w porządku. Morfologia wskazała, że mam obniżone : WBC (3.7) , Gran(1.7) , RBC(3.86) oraz HCT (31.7%). Lekarz rodzinny stwierdził, że jest to możliwe po chorobie, którą odbyłam 2 dni wcześniej, jednak pamiętam, że pół roku temu także miałam obniżone WBC oraz HCT. Na co mogą wskazywać takie wyniki?

Jest Pani jeszcze w okresie wzrostu i potrzebuje dobrego odżywiania. Przede wszystkim białka i zielonych warzyw. Jednak warto powtórzyć badanie po okresie rekonwalescencji, dodatkowo proszę oznaczyć poziom żelaza i kwasu foliowego.