Badanie MR i arteria lusoria

Prosze o interpretacje badania mr: arteria lusoria :błądząca prawa tętnica podobojczykowa modeluje od tyłu przełyk. Co to oznacza i do jakiego lekarza sie udac z takim mankamentem oraz czym to moze grozic jakie sa przyczyny oraz skutki prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

A czy ma Pan jakieś objawy?Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Sądzę że może być konieczna konsultacja chirurga naczyniowego.