Badanie MR kręgosłupa u 31-latka
Zrobiłem MR i oto opis : Na poziomach l4 l5 oraz większą l5 s1 cechy niewielkich zmian koncentrtcznych wypklin krążków typu bulging disc z nieznacznym modelowaniem worka oponowego na tych poziomach. Na poziomie l5 s1 cechy zmian dehydratacyjnych krążka. Trzonu kręgów miejscowo z cechami przebudowy tłuszczowej. Poza tym : Obraz mr kręgosłupa i struktur kanału kręgowego w odcinku ledzwiowo krzyzowym prawidłowy. Sygnał krążków między kręgowych zachowany.

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczna jest łączna analiza wykonanego badania bezpośredniego oraz wyniku Mri. proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.