Badanie MR prawego stawu kolanowego

witam, robiłam MR prawego kolana które uwidoczniło zachowaną ciągłość więzadła rzepki i w okolicy jego przyczepu górnego strefę obrzęku lub cechy niewielkiego uszkodzenia tej struktury. Zmiany przeciążeniowe lub cechy uszkodzenia I stopnia pod torebkowe w okolicy rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej prawej. Oznacza to leczenie farmakologiczne czy artroskopię. Dziekuję

Lek. Tomasz Budlewski

może byc konieczna artroskopia. prosze koniecznie udać sie do lekarza ortopedy, po badaniu i przeanalizowaniu wyniku bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.