Badanie MR prawego stawu kolanowego
witam, robiłam MR prawego kolana które uwidoczniło zachowaną ciągłość więzadła rzepki i w okolicy jego przyczepu górnego strefę obrzęku lub cechy niewielkiego uszkodzenia tej struktury. Zmiany przeciążeniowe lub cechy uszkodzenia I stopnia pod torebkowe w okolicy rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej prawej. Oznacza to leczenie farmakologiczne czy artroskopię. Dziekuję

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
może byc konieczna artroskopia. prosze koniecznie udać sie do lekarza ortopedy, po badaniu i przeanalizowaniu wyniku bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.