Badanie na cytomegalię w 24. tygodniu ciąży

Witam! obecnie jestem w 24 tyg.ciazy zrobiłam badanie na cytomegalię wynik aparat Cobas w IgG -236,60(powyzej 1 jest reaktywny) IgM 0,27(do 0,7jest niereaktywny) Awidnosc zrobiona po tym badaniu wyszła w IgG 0,76(wartosci wyzsze niz 0,65 wysoka) i IgG badanie metoda Elsa 46,00( dodatni powyzej 6) Czyli przeszłam tę chorobe tylko czy to mogło byc na poczatku ciazy i dziecku cos zagraza?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik świadczy o przechorowaniu w przeszłości, dziecku nic nie grozi z tego powodu.